Titles you rated
House of WaxRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 2.0
Sin CityRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
SaharaRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.0
Elite SquadRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 2.0
JumperRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
WarriorRated ★ 2.0
A Touch of SpiceRated ★ 2.0
Into the MirrorRated ★ 2.0