Titles you rated
Red CliffRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0