Movies
Ratings
851
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5