Movies
Ratings
324
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5