Titles you rated
The UntamedRated ★ 4.0
Black Butler 2Rated ★ 3.5- Black ButlerRated ★ 4.0
Junji Ito CollectionRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.5
Hitorijime My HeroRated ★ 2.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
My New Boss Is GoofyRated ★ 4.5
The Founder of Diabolism Season 2Rated ★ 4.0
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 4.0- Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5