Series
Ratings
156
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Beyond GoodbyeRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Money GameRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0