Titles you rated
ChihayafuruRated ★ 3.5
I'll Give You the UniverseRated ★ 1.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 2.5
AmachanRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Voice season1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Secret Lives of AnimalsRated ★ 4.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0