Series
Ratings
121
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 2.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Office Season 7Rated ★ 4.0