Series
Ratings
32
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 1.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
Lucky LouieRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5