Series
Ratings
49
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0