Movies
Ratings
210
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5