Movies
Ratings
652
I Am LegendRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 2.0
NoahRated ★ 2.0
Into the StormRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 1.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
AlexanderRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0