Series
Ratings
157
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- 콩콩팡팡Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5