Series
Ratings
153
91 DaysRated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 4.0
My Korean BoyfriendRated ★ 0.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
EveRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
When My Love BloomsRated ★ 3.0