Series
Ratings
199
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0- 이상한 동물원Rated ★ 4.0
Skyscraper LiveRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0