Titles you rated
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 3.0
The SympathizerRated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
What We Do in the Shadows Season 2Rated ★ 4.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Baki Hanma Season 1Rated ★ 4.0
Tulsa King Season 1Rated ★ 3.5
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 5.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Copenhagen CowboyRated ★ 2.5