Series
Ratings
335
The World of the MarriedRated ★ 3.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 2.5- Initial D: Final StageRated ★ 3.0
JTBC LectureRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 2.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.0
My Fair Princess 2Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 2.5
GalileoRated ★ 3.0
Pippi LongstockingRated ★ 3.0