Series
Ratings
26
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
How to Become a TyrantRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Dark TouristRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The AuditorsRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 1.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0