Series
Ratings
283
Hawaii Five-0Rated ★ 4.0
Hawaii Five-0Rated ★ 4.0
Hawaii Five-0Rated ★ 4.5
Hawaii Five-0Rated ★ 4.5
Hawaii Five-0Rated ★ 4.5
Hawaii Five-0Rated ★ 4.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Teen WolfRated ★ 3.0
Teen WolfRated ★ 4.5- Teen WolfRated ★ 4.0
- Teen WolfRated ★ 3.0
Teen WolfRated ★ 3.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 2Rated ★ 5.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 4.5
FringeRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
BlindspotRated ★ 5.0
The CatchRated ★ 4.5
SupergirlRated ★ 4.5