Series
Ratings
29- 데스노트Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Remarriage & DesiresRated ★ 0.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
The Sound of MagicRated ★ 0.5- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Record of RagnarokRated ★ 1.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5