Series
Ratings
11
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 0.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5