Movies
Ratings
687
OrphanRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 1.5
SilmidoRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
PriestRated ★ 4.0
Evil DeadRated ★ 3.0
Cowboys & AliensRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 4.5
The FlyRated ★ 2.5
Space JamRated ★ 3.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.5
LockoutRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 2.5
AllegiantRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0