Movies
Ratings
616
Civil WarRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
The CreatorRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ElvisRated ★ 4.0
ViceRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0
The White TigerRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5- Queen of the SouthRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.5
Dinner for SchmucksRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
The Disaster ArtistRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
A Perfect DayRated ★ 4.5