Movies
Ratings
583
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Slide Strum MuteRated ★ 1.5
Girl in the PictureRated ★ 4.0
The Carman Family DeathsRated ★ 3.5
My Father, the BTK KillerRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
UsoguiRated ★ 0.5
FacelessRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0