Series
Ratings
11- Mobile Suit Gundam Seed C.E.73 StargazerRated ★ 4.0
- The Bachelorette Japan Season 1Rated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 5.0
Kaina of the Great Snow SeaRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
A Place Further Than the UniverseRated ★ 5.0- Shitamachi RocketRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5