Movies
Ratings
325
Beavis and Butt-Head Do AmericaRated ★ 4.0
Blazing SaddlesRated ★ 4.0
The Devil's DoubleRated ★ 3.5
Dear Zachary: A Letter to a Son About His FatherRated ★ 4.5
Duck SoupRated ★ 4.0
Grumpy Old MenRated ★ 4.0
Hot RodRated ★ 3.5
The JerkRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
MacGruberRated ★ 4.0
Man on the MoonRated ★ 3.0
Napoleon DynamiteRated ★ 3.0
Pootie TangRated ★ 4.0
Problem ChildRated ★ 3.0
The RoomRated ★ 3.5
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 4.5
Strange WildernessRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 3.0
Tropic ThunderRated ★ 4.5
Winnebago ManRated ★ 3.5