Series
Ratings
231
The DinosaursRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0- Pro BonoRated ★ 4.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
American PrimevalRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 3.5