Series
Ratings
233- Good PartnerRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Uncle SamshikRated ★ 1.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Burn the House DownRated ★ 3.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5