Series
Ratings
18
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Cinderella ClosetRated ★ 3.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 2.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 2.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 1.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 1.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5