Series
Ratings
31- MonsterRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5- AjinRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0