Series
Ratings
80
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 3.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 3.5
- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5