Series
Ratings
117
Heartbreak High Season 3Rated ★ 5.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 5.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 4.0- HyperventilationRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 2.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 3.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Polar Bear CafeRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 3.0
- Hey Yo YorangRated ★ 2.5
- Go! Go! Itsutsugo LandRated ★ 2.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 2.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0