Movies
Ratings
424
BlindRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Memoirs of a MurdererRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 3.5
Hard HitRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 3.5
An EducationRated ★ 3.5
The CommuterRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0