Movies
Ratings
512
Knives OutRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
BasquiatRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
FrankRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 1.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
A Single ManRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 1.0
InterstellarRated ★ 4.5