Series
Ratings
110
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.0
Boyfriend on DemandRated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 1.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 1.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.0
Evil GeniusRated ★ 3.5
Oblivion BatteryRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 4.5