Movies
Ratings
134
Mickey 17Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 3.0
Cars 3Rated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 4.0