Series
Ratings
381- The Practical Guide to LoveRated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 1.0
Still ShiningRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Soundtrack #2Rated ★ 2.0
Call It LoveRated ★ 1.5- In Your Brilliant SeasonRated ★ 2.0
Soundtrack #1Rated ★ 2.5
I'll Give You the UniverseRated ★ 0.5
AIBOU: Tokyo Detective DuoRated ★ 3.0
AIBOU: Tokyo Detective DuoRated ★ 3.0
AIBOU: Tokyo Detective DuoRated ★ 3.5
AIBOU: Tokyo Detective DuoRated ★ 3.0
AIBOU: Tokyo Detective DuoRated ★ 2.5
AIBOU: Tokyo Detective DuoRated ★ 2.5