Series
Ratings
76
ChernobylRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Tatami Time Machine BluesRated ★ 3.5
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 1.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0