Movies
Ratings
51
Miss GrannyRated ★ 4.0
One Way TripRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Amazon Bow MasterRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0