Series
Ratings
46
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
Happy Sugar LifeRated ★ 3.5
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5- The Future DiaryRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Barbie Life in the DreamhouseRated ★ 4.0
Gokujô!! Mecha mote iinchôRated ★ 5.0
Angels of DeathRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
Thunder StoreRated ★ 3.5
Phineas and FerbRated ★ 4.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 5.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 4.5