Series
Ratings
315
Kujo no TaizaiRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Pursuit of JadeRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
How Dare You!?Rated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5- Love Keeps GoingRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Office GirlsRated ★ 2.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Best Mistake - Director's CutRated ★ 0.5
- EXchange Season 4Rated ★ 1.0
Legend of the Female GeneralRated ★ 3.0
Light of My LionRated ★ 4.5
Love's AmbitionRated ★ 3.5