Series
Ratings
72
The Art of SarahRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0- Psick Univ 05 Entry is HereRated ★ 4.5
- Psick University The 80s Are BackRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
BigRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5- ShortpaperRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 1.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
My Golden KidsRated ★ 4.5
MMTGRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.0