Movies
Ratings
19
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0