Series
Ratings
148
Emily in Paris Season 5Rated ★ 0.5
Ski into LoveRated ★ 2.0
The Best ThingRated ★ 3.0
Meteor GardenRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Shine on MeRated ★ 2.0
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.5
Speed and LoveRated ★ 5.0
Love's AmbitionRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 2.0
Moonlight MystiqueRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 1.0
Love ScoutRated ★ 4.5
Band of SistersRated ★ 4.0