Movies
Ratings
694
Decision to LeaveRated ★ 4.0
NormalRated ★ 2.0- Whispering WaterRated ★ 2.0
KingmakerRated ★ 4.0
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 5.0
Scream 7Rated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.0
ProtectorRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 1.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Cold MeatRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Bride!Rated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0