Series
Ratings
141- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Love MeRated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 2.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
TempestRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 2.5- The SummerRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5