Movies
Ratings
94
La La LandRated ★ 5.0
PricelessRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
HandphoneRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.0