Series
Ratings
10
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Japan's Number One Jerk SalarymanRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5