Movies
Ratings
184
AnoraRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
SleepRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 4.0