Series
Ratings
86- Yanxi Palace: Princess AdventuresRated ★ 3.5
- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
The ImpressionistsRated ★ 4.5
A je to!Rated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0